Nawrot

Autoryzowany Dealer Dacia

salon_samochodowy_nawrot_zewn_7.jpg

 

Firma Nawrot to autoryzowany dealer marek Renault oraz Dacia. Od ponad 25 lat, z powodzeniem funkcjonuje na wrocławskim rynku motoryzacyjnym. Jako jedna z pierwszych zaproponowała mieszkańcom Wrocławia i okolic ofertę aut francuskiej marki Renault, podpisując umowę koncesyjną w 1993 roku. Z perspektywy rozwijającej się w tamtym czasie gospodarki, powstanie salonu samochodowego otworzyło dostęp do zaawansowanych technologicznie samochodów i usług związanych z ich serwisowaniem.

Przez lata firma Nawrot ciesząc się zaufaniem klientów, rozwijała swoją działalność, aby w 2005 roku rozszerzyć swoją ofertę o kolejną popularną markę aut – Dacia.

Obecnie Nawrot to prężnie działający dealer samochodowy, którego siedziba znajdująca się w Długołęce obejmuje powierzchnię obiektów w wielkości ponad 5 tyś m², gdzie poza salonami samochodowymi marek Renault oraz Dacia, znajdują się także: salon samochodów używanych, autoryzowany serwis Renault oraz Dacia, jak również serwis karoseryjny (blacharnia i lakiernia) oraz zaplecze magazynowe, socjalne i biurowe.

Firma zatrudnia dzisiaj ponad 100 pracowników.

Firma Nawrot poza popularyzacją swojej oferty handlowej, chętnie angażuje się w lokalne wydarzenia i inicjatywny. Aktywnie uczestniczy w rozwoju miasta, wspierając ważne dla mieszkańców tematy. Wynikiem tej strategii jest tytuł Sponsora Motoryzacyjnego ważnych podmiotów sportowych min. Stadionu Miejskiego, WKS ŚLĄSK WROCŁAW, Wojskowego Klubu Sportowego oraz kilku lokalnych drużyn sportowym min. drużyny piłki halowej Orzeł FUTSAL w Jelczu-Laskowicach.