Nawrot

Autoryzowany Dealer Dacia

nawrot.jpg

 

Firma Nawrot to autoryzowany dealer marek Renault oraz Dacia.

Od niemal 30 lat, z powodzeniem funkcjonuje na wrocławskim rynku motoryzacyjnym. Firma jako jedna z pierwszych zaproponowała mieszkańcom Wrocławia i okolic ofertę aut francuskiej marki Renault, podpisując umowę koncesyjną w 1993 roku. Z perspektywy rozwijającej się w tamtym czasie gospodarki, powstanie salonu samochodowego w Długołęce pod Wrocławiem, otworzyło dostęp do zaawansowanych technologicznie samochodów oraz zapewniło rozwój lokalnej infrastruktury.

 

Przez lata firma Nawrot ciesząc się zaufaniem klientów, rozwijała swoją działalność, aby w 2005 roku rozszerzyć swoją ofertę o kolejną popularną markę aut – Dacia

 

Obecnie Nawrot to prężnie działający dealer samochodowy, który wyróżnia się kompleksowością usług oraz dużą gamą samochodów, w tym samochodów elektrycznych. W tej kategorii firma czerpie doświadczenie i wiedzę od najlepszych, bowiem marka Renault jest prekursorem technologii pojazdów elektrycznych.

 

Firma Nawrot poza popularyzacją swojej oferty handlowej, chętnie angażuje się w lokalne wydarzenia i inicjatywny. Aktywnie uczestniczy w rozwoju miasta, wspierając ważne dla mieszkańców projekty. Wynikiem tej strategii jest tytuł Sponsora Motoryzacyjnego ważnych podmiotów sportowych min. wrocławskiej drużyny żużlowej WTS BETARD SPARTA, piłkarskiego oraz koszykarskiego WKS ŚLĄSK WROCŁAW oraz wielu lokalnych drużyn sportowych, zwłaszcza tych wspierających młodzież.